Kaip atvykti?

Google Maps ir Waze festivalio lokaciją galima rasti suvedus Demistify. 

Į Demistify iš Vilniaus galima vykti per Kalvariją arba per Lazdijus. Kelionė automobiliu trunka apie 2 valandas.

Vykstant per Kalvariją, reikia išsukti iš Via Baltica 83-iame kelio kilometre link Kalvarijos ir už poros šimtų metrų pasukti į kelią nr. 200 link Marijampolės. 


Pasukus beveik iškart bus posūkis į dešinę link Lazdijų ir Alytaus, į kelią nr. 67.

Pasukus, reikia pavažiuoti 5 kilometrus, šeštame kilometre prie vėjo malūno vėlgi reikia sukti į dešinę, link Lazdijų (kelią nr. 134).  

Aštuntame šio kelio kilometre reikia pasukti dešinėn į vieškelį. Posūkis bus pažymėtas Demistify ženklu.


Vykstant per Lazdijus reikia pervažiuoti pagrindine Vilniaus gatve miestą, ji išvažiuojant iš miesto virsta keliu nr. 134 (link Kalvarijos). Šiuo keliu reikia važiuoti 14 nuo Lazdijų miesto ribos. 48-ajame kilometre, iškart už ženklo „Marijampolės apskritis, Kalvarijos savivaldybė“, reikia sukti kairėn į neasfaltuotą vieškelį. Posūkis bus pažymėtas Demistify ženklu.


Atvykus tiek iš Kalvarijos, tiek iš Lazdijų iki nurodyto posūkio, vieškeliu reikia važiuoti 800 m, kirsti geležinkelio pervažą ir tęsti dar 400 m, kol, baigiantis pušynėliui, kairėje kelio pusėje pamatysite festivalio ženklą. Nuo čia iki festivalio vietos bus likę 350 m tvirtu lauko keliuku.Jei norite atvykti, bet neturite automobilio, parašykite mums demistify@demistify,lt arba užklausą FB festivalio diskusijoje, galbūt rasime kas pagelbės.

Jei vykstate automobiliu, o jame dar yra vietos keleiviams, parašykite mums demistify@demistify.lt arba paskelbkite pasiūlymą prisijungti keliauti kartu festivalio FB diskusijoje ir galbūt rasite nuostabių bendrakeleivių.

Demistify pasiekti viešuoju transportu lengviausia per Kauną. Kiekvieną dieną iš Kauno autobusų stoties per Marijampolę į Lazdijus važiuojantis autobusas 17:18 stoja Mockuose. Išlipus Mockų stotelėje reikia pereiti gatvę ir eiti tolyn nuo stotelės 2 km 300 m. 

Tada dešinėje kelio pusėje pamatysite festivalio ženklą ir per pušynėlį – į dešinę. Nuo čia iki festivalio vietos bus likę 350 m.


Išvykti iš festivalio patogiausia per Lazdijus. Tiek šeštadieniais, tiek sekmadieniais 16:30 iš Lazdijų į Vilnių važiuoja tiesioginis autobusas. Jei kiek iš anksto parašysite demistify@demistify.lt, kad Jums reikės pavežėjimo iki Lazdijų, tikrai pagelbėsime. 

Jei nurodyti atvykimo ir išvykimo laikai nėra tinkami, patogūs kelionės planavimo įrankiai yra www.autobusubilietai.lt ir bilietas.ltglink.lt