Atmintinė apie svarbiausius festivalio aspektus

Festivalis nemokamas, tad bilietai nebus pardavinėjami, bet būtina išankstinė registracija.

Deja, festivalio vieta nepritaikyta parkuoti daugeliui automobilių. Tad ieškosime būdų, kaip padaryti, kad automobilius galima būtų palikti už keleto kilometrų, o festivalio organizatoriai padėtų pasiekti festivalio vietą. Taip pat ieškome būdų, kaip kelią palengvinti organizuojant pavažėjimą iš Slabadėlės (Slabatkos), Mockų ir Būdviečio, o gal net iš Marijampolės traukinių stoties. Tikimės, jog pavyks sugalvoti gerą sprendimą apie kurį vėliau pranešime ir Jums.

Festivalyje bus itin ribota galimybė pastatyti palapinę: Lunatikikškėse tilps ne daugiau kaip 30 palapinių, tad norint miegoti festivalio teritorijoje apie tai reikės iš anksto pranešti registracijos formoje. Tiesa, už palapinių pastatymą jokių mokesčių festivalio organizatoriai nerinks. Lunatikiškės nebus saugomos, į jas galės įeiti bet kuris festivalio dalyvis.  Vertingus daiktus galima bus palikti saugiai užrakintus tam skirtose patalpose, tačiau festivalio rengėjai negali prisiimti atsakomybės už itin vertingų daiktų saugumą.

Festivalis vyks gamtos apsupty, tad elektros ir apšvietimo daugelyje erdvių nebus. Būtinai pasiimkite žibintuvėlį ar kitą saugų šviesos šaltinį.

Nepamirškite pasiimti geriamo vandens. Festivalio teritorijoje švaraus vandens šaltinio, deja, nėra.

Teritorijoje bus įrengtos praustuvės, bet dušų, deja, nebus, vandens telkinio teritorijoje taip pat nėra. Artimiausi paplūdimiai – už 18 km prie Orijos ežero, už 21 km prie Žalstyčio ežero, už 31 km prie Giluičio ežero.

Atkreipiame dėmesį, kad vanduo iš praustuvių festivalio teritorijoje nėra geriamas.

Visą parą nuo penktadienio 15 val. iki sekmadienio 15 val. festivalio teritorijoje budės greitosios pagalbos automobilis.

Artimiausia parduotuvė Mockuose (4 km) ir Turlojiškėje (5 km).

Pasirūpinkite pakankamu grynų pinigų kiekiu prieš atvykdami. Artimiausi bankomatai Kalvarijoje (už 16 km) ir Lazdijuose (už 19 km)

Mobilus ryšys veikia gerai, bus įrengta telefonų krovimo stotis, kurioje galėsite saugiai palikti telefoną, planšetinį ar nešiojamą kompiuterį (įkroviklį turėsite atsivežti Jūs). Patalpa, kurioje veiks telefonų krovimo stotis, bus rakinama, tačiau festivalio rengėjai negali prisiimti atsakomybės už itin vertingų įrenginių saugumą.

Priimsime visus augintinius su antsnukiais, visą laiką vedžiojamus su pavadėliais. Tikimės, kad šeimininkai surinks visa, ką paliks jų augintiniai.

Alkani neliksite – pusryčius, pietus bei vakarienę galėsite įsigyti festivalio metu. Pasirūpinkite daugkartinio naudojimo indais bei pagal poreikį prigriebkite užkandžių sau ir draugui.

Pasiruoškite šiltus drabužius, tinkamą aprangą nuo lietaus, nepamirškite guminių batų ir apsaugos nuo uodų, erkių.

Festivalis vyks saugomoje teritorijoje, be to, tikimės giedro dangaus ir Perseidų meteorų lietaus, tad laužus bus galima kūrenti tik tam skirtose vietose (Eksjakutijoje) ir tik iki sutems. Malkomis pasirūpins festivalio organizatoriai.