Būtų puiku, jei užsiregistruotumėte prieš atykdami. Taip prisidėtumėt prie festivalio sėkmės. Registracijos forma yra čia:

Demistify festivalis bus nemokamas. Tačiau, jei sutiktumėte prisidėti prie festivalio kaštų kompensavimo, būtume dėkingi ir lauktume Jūsų paramos Lietuvos kriminologų asociacijos sąskaitoje LT147044060007580784 arba tam skirtose dėžutėse festivalio metu.

Planuojame, kad festivalio dalyviai nakvos savo palapinėse. Taip pat reikėtų atsivežti savo miegmaišius ir kilimėlius. Automobilius galima bus parkuoti prie pat palapinių pievos.

Jei neturite palapinės, bet norite atvykti, parašykite mums demistify@demistify.lt arba užklausą festivalio FB diskusijoje ir galbūt rasime, kas pagelbės. Jei turite palapinę, o joje dar yra vietos, parašykite mums demistify@demistify.lt arba pasiūlymą prisijungti FB festivalio diskusijoje, galbūt jums rasime nuostabių „kambariokų“.

Jei nakvynė palapinėje dėl vienos ar kitos priežasties netinka, verta paieškoti vietos nakvynei kaimo turizmo sodybose aplinkui (beje, Punskas iš Demistify pasiekiamas gan patogiu asfaltuotu keliuku, nors Google Maps to ir nerodo), arba viešbučio Kalvarijoje, Lazdijuose ar Marijampolėje.

Už maistą ir gėrimus galima bus atsiskaityti tiek mokėjimo kortelėmis, tiek grynais.

Demistify vengiame vienkartinių indų. Tad būtume dėkingi, jei atsivežtumėte savo daugkartinius indus (turistines lėkštes, puodukus, įrankius). Indus bus galima išsiplauti praustuvėje (tiesa, šilto vandens praustuvėse visgi neturėsime).

Demistify užtikrins, kad geriamo vandens būtų pakankamai. Bus galimybė užsivirti vandens kavai ar arbatai. ​Tačiau atkreipiame dėmesį į tai, kad vanduo praustuvėse negeriamas.

Festivalyje bus praustuvės ir lauko dušai. Vanduo juose šilumą rinks tik iš saulės. Tikimės, kad jos užteks.

​Mobilus ryšys Demistify veikia gerai. Bus įrengta telefonų ir kitų prietaisų įkrovimo stotis (deja, neturėsime įkroviklių, juos verta atsivežti patiems). Patalpa, kurioje veiks įkrovimo stotis, bus rakinama, tačiau festivalio rengėjai negali prisiimti atsakomybės už daiktų saugumą.  

​Festivalis vyks saugomoje teritorijoje, tad laužus bus galima kūrenti tik tam skirtose vietose. Malkomis pasirūpinsime mes.  

Mums svarbi mūsų aplinka, tikimės, kad ir Jums, todėl prašome prisidėti prie šiukšlių rūšiavimo – stiklo šiukšles mesti į sukabintus žalius šiukšlių maišus, popierines – į mėlynus šiukšlių maišus, plastikines – į geltonus, visas kitas – į juodus.

​Priimsime visus augintinius (tiesa, didesnius – tik su antsnukiais), visą laiką vedžiojamus su pavadėliais. Tikimės, kad šeimininkai surinks visa, ką paliks jų augintiniai.

Mobilus ryšys veikia gerai, bus įrengta telefonų krovimo stotis, kurioje galėsite saugiai palikti telefoną, planšetinį ar nešiojamą kompiuterį (įkroviklį turėsite atsivežti Jūs). Patalpa, kurioje veiks telefonų krovimo stotis, bus rakinama, tačiau festivalio rengėjai negali prisiimti atsakomybės už itin vertingų įrenginių saugumą.

Tikimės, kad medicinos pagalbos festivalyje niekam neprireiks. Bet nuo penktadienio 15h iki sekmadienio 15h be pertraukų Demistify budės medicinos darbuotojas. 

Pieva, kurioje bus statomos palapinės, nebus saugoma, ji taip pat nebus apšviečiama naktį. Jei turėsite vertingų daiktų, galima bus juos palikti užrakintus daiktų saugojimo patalpoje. Mūsų nuomone, užrakinti daiktai bus saugūs, tačiau už juos negalime prisiimti atsakomybės.

Demistify veiklos vyks obelų sode. Tačiau prašome nevalgyti obuolių nuo žemės – imsimės priemonių, kad būtų kuo mažiau uodų, tad obuoliai gali turėti netinkamų mūsų organizmams medžiagų.

Vietoj kėdžių festivalyje naudosime šiaudų kitkas. O jos bijo ugnies. Todėl prašome rūkyti tik tam skirtose, saugiose vietose.

Festivalis vyks gamtos apsupty, tad elektros, apšvietimo daugelyje erdvių nebus. Būtinai pasiimkite žibintuvėlį ar kitą saugų šviesos šaltinį.

Aišku, kad laukiame saulėtų dienų. Bet netgi jei lytų, Demistify įvyks. Turime apie 400 kvadratinių metrų po stogu. Visgi lietpaltį ar skėtį verta pasičiupti.

Artimiausios parduotuvės – Mockuose (4 km), Turlojiškėje (5 km)​ ir Būdvietyje (6 km).

Artimiausi bankomatai – Kalvarijoje (16 km) ir Lazdijuose (19 km). Festivalyje galima bus atsiskaityti mokėjimo kortelėmis.

​Šeštadienį vakare planuojame atvirą mikrofoną, kuriame užlipti ant scenos kviečiamas kiekvienas iš Jūsų. Su dainomis, eilėraščiais, anekdotais ar belekuo kitkuo, ką sugalvotumėte. Ant scenos galima lipti ir nepasiruošus. Bet gal kas norėsite ir parepetuot? Apie savo dalyvavimą atvirame mikrofone mūsų įspėti iš anksto nereikia. O mes įspėjame, kad kiekvieną Jūsų draugiškai kalbinsime parodyt, ką mokat.

Demistify bus ištemptas tinklinio tinklas, pakabintas krepšinio krepšys, turėsime petankę, smiginį, stalo žaidimų. Bet, jei turėtumėte ūpo atsivežti dar įdomesnių, gudresnių dalykų, labai prašome.​