Festivalio taisyklės

Į festivalio teritoriją draudžiama įsinešti bet kokius alkoholinius gėrimus, kvaišalus, ginklus ar kitus pavojų aplinkiniams keliančius daiktus, taip pat – stiklinę tarą. Akivaizdžiai apsvaigę ar agresyvūs asmenys yra nepageidaujami ir privalo palikti renginio teritoriją.

 

Festivalis vyksta gamtiškai jautrioje vietoje – Kalvarijos biosferos poligone. Kiekvienas festivalio lankytojas privalo būti apdairus ir ją atsakingai tausoti – neskinti ir nežaloti augalų, neteršti aplinkos. Mylėkime Gamtą ir gerbkime vieni kitus!

 

Festivalyje leidžiama turėti augintinius, tačiau tik jeigu šeimininkai juos atsakingai prižiūri. Gyvūnai neturi kelti jokio pavojaus ar nepatogumų kitiems renginio lankytojams. Šunys negali būti palaidi, privalo turėti antsnukius. Savininkai privalo surinkti viską, ką palieka jų augintiniai. Nesilaikant šių taisyklių, gyvūnų agresijos ar festivalio lankytojų skundų atveju, šeimininkai privalo išvesdinti augintinius iš renginio teritorijos.

 

Festivalyje fotografavimas ir filmavimas neribojamas (išskyrus atskirai pažymėtas vietas ar programos dalis), tačiau prašome gerbti kitų festivalio dalyvių privatumą. Žinoma, be atskiro nufotografuotų ar nufilmuotų žmonių sutikimo viešai skelbti nuotraukas ir vaizdo įrašus negalima.

 

Rengėjai neatsako už galimus festivalio programos pasikeitimus ir oro sąlygas, kurie nuo organizatorių nepriklauso.