Kriminologijos festivalis DEMISTIFY: kartu mes galime!

Budeliai ir inkvizicija, serijiniai žudikai ir masinės žmogžudystės, kartuvės, giljotina, Salemo raganos ir Baskervilių šuo. Tiek girdėta ir taip nepažįstama. Visa, kas ateina iš anapus paslapties. Iš ten, kur slypi visų mūsų baimės. Tikros ir išgalvotos. Naujos ir amžinos. 
 
Šiais metais įdėmiai žvelgsime į tuos, kurie dažnai lieka dėmesio paraštėse – į nusikaltimų aukas, jų artimus ir artimuosius. Festivalyje drauge atskleisime didžiąsias pagalbos nukentėjusiems nuo nusikaltimų paslaptis, ieškosim kelių, kuriais verta žengti, kai norisi padėti. Mokysimės įveikti baimes patys ir padėti įveikti nerimą kitiems.
 
Išdrįskite nerti į paslapčių pasaulį ir stot akistaton su baimėmis ir stereotipais pirmajame Lietuvoje, o gal ir Europoje, kriminologijos festivalyje DEMISTIFY.LT! 
 
Festivalyje į viena susijungs įvairiausios mokslo ir meno kryptys, šėlsmas ir įsiklausymas, veiksmas ir ramybė, juokas ir liūdesys. 
 
Laukiame Jūsų Kalvarijos savivaldybės Šilėnų kaime. Šimto ąžuolų žemėje, pasislėpusioje ant Dzūkijos miškų ir Suvalkijos lygumų, mitų ir realybės ribos. Pradedame penktadienį, rugpjūčio 13 dieną.